Menu

Ціна: грн

На даний момент квартира вільнаКвартиру заброньовано з до

На що звернути увагу під час оренди квартир на добу?

Приїжджаючи до Львова з іншого міста, досить складно знайти квартиру, яка задовольнить всі потреби. Адже все-таки вибирати житло по інтернету трохи ризиковано. Для того, щоб не помилитися і зробити правильний вибір, дотримуйтесь декількох простих порад. Так Ви зможете убезпечити себе від шахраїв і зберегти дорогоцінний час, гроші і сили.

1. Загальна площа квартири. Якщо Ви обмежені у фінансах, то слід вибирати більш скромні варіанти житла. За невелику квартиру з маленьким метражем потрібно буде заплатити невисоку ціну. У тому випадку, якщо Ви робите ставку на комфортні умови проживання, зверніть увагу на площу житлових приміщень, кухні та ванної, щоб при поселенні не виникло конфузів.

2. Розміщення. Важливо, щоб квартира була розташована ближче до центру. Адже так Ви вирішите питання з транспортною розв’язкою, зможете швидко дістатися до потрібного місця, будете мати доступ до магазинів, кафе та інших закладів.

3. Вид та стан квартири. Уточніть, наскільки давно були зроблені фотографії (якщо вони є в інтернеті, або попросіть вислати їх), чи відповідають вони дійсності. Також не зайвим буде питання, як давно в квартирі проводився ремонт, на якому поверсі знаходиться житло, чи в порядку сантехніка. Це дозволить уникнути неприємностей у вигляді даху або крана, що протікають .

4. Оснащеність. Необхідно відразу дізнатися, чи є в квартирі ТБ, інтернет, холодильник, мікрохвильова пічка, щоб проживання було максимально комфортним. Також потрібно запитати, чи надається постільна білизна, рушники, тапочки, гігієнічні засоби.

5. Ціна. Загальну вартість проживання в квартирі на той чи інший період слід уточнити відразу ж.

Квартира на карті

Інші квартири