Menu

Ціна: грн

На даний момент квартира вільнаКвартиру заброньовано з до

Послуги

Ми пропонуємо Вам скористатися нашими послугами і замовити захоплюючі екскурсійні програми, під час яких Ви зможете побачити місто в новому світлі. Замовивши у нас екскурсії по Львову, Ви зможете побачити найбільш значущі та культові місця, познайомиться з його історією і культурою, відчути всю красу цього середньовічного княжого міста.

Зокрема, у Вас буде можливість побачити:

  • 49905Оперний театр. Ця будівля відома у всьому світі. Вона пишно оздоблена рельєфами, ліпниною, неповторними зразками скульптури. Інтер’єр театру також вражає уяву вишуканими прикрасами, багатим драпіруванням і майстерними елементами. Будівля побудована на підземних водах річки Полтви, що породжує безліч цікавих легенд і розповідей.
  • kryp015_vyszamok_passarotiВисокий замок. Саме звідти відкривається казкової краси вид на все місто. Це, безсумнівно, візитна картка Львова, яка до сих пір зберегла сліди славного минулого. Тут розташовані фрагменти оборонної стіни, побудованої ще королем, засновником Львова Данилом Галицьким. Ви не тільки зможете подивитися на Львів з висоти пташиного польоту, а й прогулятися красивим парком біля підніжжя гори.
  • lviv025Площа Ринок, або Старий Ринок, яка з давніх часів і до сьогоднішнього дня залишається центром громадського життя міста. Тут розташований міський магістрат з чотирма статуями богів навколо – Нептуна, Афродіти, Діани і Адоніса. Головною особливістю площі є наявність трьох вікон в кожному будинку. Ви зможете помилуватися старовинною архітектурою, почути багато цікавих і кумедних легенд, а також взяти участь у виставах, які регулярно влаштовуються тут.
  • Lvov_kladbishe_1Личаківський цвинтар – це воістину таємниче і магічне місце, яке вабить людей з усього світу. Тут спочивають душі таких відомих діячів мистецтва, як Івана Франка, Соломії Крушельницької, Володимира Івасюка та багатьох інших. Крім того, тут Ви зможете побачити справжні зразки готичної архітектури, відвідати “Марсове поле”, а для екстремалів передбачені нічні екскурсії кладовищем.
  • indexШевченківський гай. Це музей народної архітектури та побуту під відкритим небом. Тут вдалося зібрати близько 120 зразків народної архітектури, вдало зобразити горбистий ландшафт, рослинність та історичні будівлі. У Вас буде можливість не лише побачити, а й доторкнутися до побутових речей, якими користувалися ще в XVII столітті. Крім того, тут часто проводяться масові народні гуляння з піснями і танцями.

Також для своїх клієнтів ми пропонує послугу трансферу. Водій доставить Вас з аеропорту або вокзалу до квартири за невелику плату.

Сервіс та якість наданих послуг – гарантовані!

Квартира на карті

Інші квартири